MENÜ
MENÜ

750 TL VE ÜSTÜ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!

MÜŞTERİ DESTEK HATTI WHATSAPP: 0216 390 49 25

UYGUN FİYATA GÜVENLE ALIN
İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞE BAŞLAYIN!
FİYATLARIMIZ SİTEMİZE ÖZELDİR!


İade & Değişim Şartları

Hangi ürünlerde iade / değişim var?

Seriler bozulmadan Ürün tekrar satılabilir özelliğini yitirmeden teslim tarihinden en geç 7 gün içinde kontrollü iade alınır.

Lütfen kullanılmış ürünleri iade veya değişim için göndermeyiniz. Kısa süreli de olsa kullanılmış ürünler ve doğrudan vücut ile temas ederek denenmiş ürünler kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Kullanılmış ürünlerin hijyenik sebeplerle tekrar satışı mümkün değildir. Yasal olarak, ilgili markaların bu tarz hijyenik iç giyim ürünlerini iade almama ve değiştirmeme hakkı bulunmaktadır. Ürününüz değişime uygun ürün ise, ambalajının hasar görmemesi; her türlü kutu, etiket benzeri ambalaj malzemesinin hasarsız ve eksiksiz olması önemlidir. Değişime uygun ürünleri gönderirken; lütfen kutulu ürünleri kargo poşeti ile değil, ayrı bir koruyucu dış koli içerisinde gönderiniz. Ürün kutusu ezilmiş, ambalajı hasar görmüş ürünlerin iade veya değişimi yapılamamaktadır.

İadesi veya değişimi olmayan ürünler hangileri?

Yukarıda belirtilen ürünler hariç diğer hiçbir iç giyim ürününde iade/değişim yoktur. Bu konudaki hassasiyetimiz vicdani, ahlaki ve yasal sorumluluğumuzdur. İç giyim ürünleri hijyenik ürünlerdir ve bir başkasının denemiş olduğu ürünü kullanmak çok çeşitli cilt sorunlarına sebep olabilmektedir. Hijyenik ürünler haricinde; ürünün açıklama sayfasında iade veya değişimi yoktur veya benzeri ibare ile belirtilmiş olanlar, 7 günlük iade ve değişim süresini aşan ürünler, kişiye özel olarak üretilen tüm ürünler ile hijyenik bir ürün olmasa dahi kullanılmış, yıkanmış veya etiket ve kutusu hasar görmüş ürünlerin iadesi veya değişimi yoktur. Kutulu ürünlerin iade veya değişime gönderilirken mutlaka küçük bir koruyucu kutu içerisine konulması (sadece kargo poşeti ile gönderilmemesi) kargoda kutusunun hasar görmemesi için oldukça önemlidir. Kutusu hasar görmüş, ezilmiş veya yırtılmış ürünlerde iade veya değişim yapılmamaktadır. Ürünlerin hasar görmeyecek şekilde paketlenerek gönderilmesi, ürün kutularına bant vs yapıştırılmaması gerekmektedir. Kargo poşetine konulmadan bant yapıştırılmış ürünler teslim alınamamaktadır.

Nasıl iade veya değişim yapılır?

İade işlemleri ve renk/beden değişimi lütfen formu doldurunuz veya destek mail adresimize, telefon ve sipariş numaranız ile talebinizi içeren kısa bir mail göndermeniz yeterlidir. Talebinizi ürün size teslim edildikten sonra 7 gün içerisinde yapmanız gerekmektedir. Size hemen yanıt vereceğiz. Lütfen bilgilendirmeden ürün göndermeyiniz ve bu sayfadaki bilgilerin tamamını okuyunuz. İşlemlerin hızlı ve doğru şekilde yapılabilmesi için önceden bilgilendirme konusundaki hassasiyetiniz ve yardımınız için şimdiden çok teşekkür ederiz. İade ve değişim formu için tıklayınız.

Tüm iade ve renk/beden değişimlerinde kargo ücretini ödeyerek istediğiniz kargo şirketi ile gönderebilirsiniz. İade ve renk/beden değişiminde kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Lütfen alıcı ödemeli gönderim yapmayınız, teslim alınamayacaktır. Ancak ürün size kusurlu veya yanlış geldi ise; tüm kargo masraflarını İcgiyimkapinda.com öder. Bu durumda lütfen yalnızca MNG Kargo ile gönderiniz. Faturanın resmini veya fotokopisini çekebilirsiniz ancak iade işlemlerinde tüm nüshalarının ürün ile beraber gönderilmesi gerekmektedir.

Ürünler nurkonicgiyim.com'a ulaştıktan sonra incelenmekte veya ihtiyaç duyulması durumunda incelenmesi için üreticisine gönderilmektedir. Değişim veya iade edilebilir ürün koşullarını taşıyan ürünlerin değişimi veya iadesi 1 ile 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ürünün kontrol amacıyla üreticisine gönderilmesi durumunda ise bu işlem 15 güne kadar uzayabilir. İncelemede denendiği tespit edilen ürünler ve kullanıcı hatası ile hasar görmüş/lekelenmiş ürünler e-posta ile yazılı olarak bildirilir ve ürün geri gönderilir, ücret iadesi yapılmaz.

Ücret iadesi nasıl yapılır?

Tüm iade işlemleri, iade onaylandıktan sonra hemen gerçekleştirilir. Ürün gönderilirken ödenmiş olan kargo ücretleri iade edilmez, sadece ürün bedeli iade edilir. Kredi kartı ile yapılmış ödemelerde sadece kredi kartına iade yapılır, nakit iadesi yapılmaz. Kredi kartına yapılan iadelerde, işlem tarafımızdan yapıldıktan sonra kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak birkaç iş günü sürebilir. Bu süreç tamamen bankanız ile ilgilidir. Ödemeyi taksitli olarak yaptıysanız, bankanız taksitli olarak iade edecektir. Bu durum ile alakalı olarak ihtiyaç duyarsanız bankanız ile görüşebilirsiniz.

Diğer sorularınız için mesai saatlerinde Whatsapp Hattımız 0216 390 49 25 dan ulaşabilirsiniz.

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.