MENÜ
MENÜ

750 TL VE ÜSTÜ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!

MÜŞTERİ DESTEK HATTI WHATSAPP: 0216 390 49 25

UYGUN FİYATA GÜVENLE ALIN
İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞE BAŞLAYIN!
FİYATLARIMIZ SİTEMİZE ÖZELDİR!


Hakkımızda

nurkonicgiyim.com, 40 yıldır hizmet verdiğimiz Toptan ve Perakende firmamız Nurkon İç Giyim kuruluşudur.

Sitemiz üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Üyelik müracatı yaparak avantajlı fiyatlara ulaşabilirsiniz.

2012 Aralık itibariyle başladığımız E-Ticaret firmamız (nurkonicgiyim.com] bugün Türkiye'nin heryerinden  sipariş almaktadır.Sipariş geldikten sonra aynı titizlikle İç Giyim ihtiyacınızı Kapınızda teslimatını gerçekleştirmektedir.

nurkonicgiyim.com müşteri merkezli politikası ile müşteri hizmetleri standardını en üst seviyede tutarak ürün siparişinden, teslimata ve satış sonrası desteğe kadar geçen süreçte keyifli bir alışveriş yapabilmenizi hedefler. İç Giyim,Mayo,Haşema ihtiyacınızda geniş ürün yelpazesine sahip internet mağazamızda yeni sezon ürünler ulaşılabilir fiyatlarla satılmaktadır.

Hem teknik hem de görsellik açısından kendimizi sürekli yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Mağazamızın kullanıcı açısından pratik oluşu kadar görselliği de son derece önemlidir. Ürünlerin kolay bulunabilir olması, sayfaların anlaşılır olması açısından sade ama bir o kadar da zarif ve şık sayfa tasarımlarımızla internet mağazacılığına farklı bir anlayış getirdiğimize inanıyoruz.

Fiyat politikamız en iyi kalitenin en uygun fiyatla size ulaşmasıdır ve kaliteden asla ödün vermeden belirlediğimiz fiyatlarımız Mağaza ve diğer internet mağaza fiyatlarının altındadır. Bu da nurkonicgiyim.com’da tek tuşla dünyanın alışverişini son derece uygun fiyatlara yapacağınız anlamına gelir. 


İnternette alışverişe yeni bir boyut kazandıran nurkonicgiyim.com çok genç olmasına rağmen en iyi ve güvenilir ‘marka’lar arasında yerini almıştır. 


nurkonicgiyim.com’un enerji, dinamizm,tutku ve heyecanını sitemizde gezerken sizde hissedecek ve kendinizi yeni bir dünyada bulacaksınız. 
Kısacası; kendinizi yeniden keşfedeceksiniz.

Tekrar görüşmek dileğiyle...

                                                                                                     


Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz.